Hotel Carl-Inn Praha

Hotelu Carl-Inn Praha 11 Hotelu Carl-Inn Praha 12 Hotelu Carl-Inn Praha 13 Hotelu Carl-Inn Praha 14 Hotelu Carl-Inn Praha 15 Hotelu Carl-Inn Praha 16 Hotelu Carl-Inn Praha 17 Hotelu Carl-Inn Praha 18 Hotelu Carl-Inn Praha 19 Hotelu Carl-Inn Praha 20 Hotelu Carl-Inn Praha 21 Hotelu Carl-Inn Praha 22

.Hotel "Penzion JaS" se nachází v městské čtvrti Prahy 6 - Suchdole. Svým hostům nabízí veškerý soudobý komfort v 16-ti moderně zařízených dvoulůžkových pokojích (možnost přistýlky) a dvou čtyřlůžkových, jeden pokoj je bezbariérový. Každý pokoj má koupelnu se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, WC, televizor se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, rychlovarnou konvici a výběr teplých nápojů.


Je zde restaurace s 44 místy, letní zahrádka s 44 místy, bar a prodejna potravin, parkovací plocha pro 16 osobních automobilů a 1 bus. Bezbariérový přístup do objektu. Střed města a jedna z nejvíce navštěvovaných památek Prahy - Pražský Hrad jsou lehce dostupné městskou hromadnou dopravou (u hotelu JaS je zastávka autobusů č. 147, 107) nebo automobilem s možností využití velkého parkoviště na Vítězném náměstí u stanice metra A - Dejvická.


V blízkém sportovním areálu (150m) je k dispozici krytý bazén, tělocvična, posilovna, sauna, tenisové, beachvolejbalové a volejbalové kurty a půjčovna kol. Recepce hotelu JaS na přání zajistí pro hotelové hosty poznávací program Prahy, návštěvy hradů a zámků, sportovní nebo relaxační programy.


Služby hotelu JaS: minibary na VIP pokojích, teplé nápoje (káva, čaj) na každém pokoji v ceně ubytování, možnost připojení vlastního notebooku k internetu napokoji či pronájem, hotelového PC na vlastní pokoj, přístup k internetu 24 hodin denně přes PC u recepce, kancelářské služby - kopírování, scanner, fax, email, barevný laserový tisk, vypalování CD, praní a žehlení prádla, room servis, recepce 24 hodin denně, doplňkový prodej na recepci, restaurace a bar (11-23 denně), konzum v objektu (6-22 denně), taxi, zprostředkování překladatelských služeb, poznávací programy - Praha a ostatní města.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-carl-inn@toprague.cz
Adresa: Sídlištní 1167/1 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Carl-Inn Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Carl-Inn Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist